حساب کاربری | عضویت
امروز: ۱۳۹۵ يکشنبه ۸ اسفند


فراخوان حمایت از پایان نامه و طرح های تحقیقاتی

 
 
فراخوان حمايت از پايان نامه هاي تحصيلي و طرح های تحقیقاتی

شرکت زرین خاک قاین با سالها تجربه درحوزه مواد معدنی و تمرکز چندین ساله در زمینه مواد معدنی مورد استفاده در تغذیه دام و طیور در تلاش است تا بهترین محصولات را تولید نماید. واحد تحقیق و توسعه این شرکت با همکاری دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی معتبر، موفق به تولید و فرآوری خاص مخلوطی از آلومینوسیلیکاتها و با نام تجاری زرین بایندر (Zarinbinder) جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان شده است.

این شرکت به منظور بهره‌گيري بیشتر از توان و ظرفيت بالقوه دانشگاه‌ها و تشويق دانشجويان به انجام تحقيقات و پروژه‌هاي كاربردي موردنياز صنعت دام و طیور كشور، از پايان نامه‌هاي دانشجويان دوره های دکتری و كارشناسي ارشد رشته های علوم دامی (تغذیه و مدیریت دام، طیور و آبزیان) مرتبط با کاربرد محصولات این شرکت  در زمینه های مختلف دام‌پروری، حمايت به عمل مي‌آورد. استفاده از توانمندي اساتيد و دانشجويان مستعد، هدايت و بهره‌برداري از نتايج پايان نامه‌هاي تحصيلات تكميلي در راستاي حل مشکلات بخش دامپروری و ارتقاي اثر بخشي پايان نامه‌ها از مهمترين اهداف اين طرح می باشد.

پژوهشگران محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد تحقیق و توسعه این شرکت از طریق ایمیل ( rdzarinkhak@gmail.com ) مکاتبه نمایند.

از علاقمندان درخواست می گردد تا خلاصه ای از پروپوزال طرح پژوهشی خود را پس از تایید استاد راهنمای مربوطه، به شرکت زرین خاک قاین ارسال نمایند.


 

برخی از اولویت های تحقیقاتی شرکت زرین خاک قاین:

  • بررسی تاثیر ویژگی های مختلف زرین بایندربر کیفیت و استحکام پلت.
  • اثر سطوح مختلف زرین بایندر بر تغذیه جوجه های گوشتی و مرغان تخمگذار، مادر و ...
  • اثر سطوح مختلف زرین بایندر  بر رشد و فاکتورهای سلامتی بره های نر پرواری.
  • اثر سطوح مختلف زرین بایندر  بر رشد و ضریب تبدیل ماهیان قزل آلای پرورشی، کپور، میگو و...
  • اثر سطوح مختلف زرین بایندر بر کیفیت آب استخرهای پرورش ماهیان گرمابی و سردابی
  • موضوعات آزاد در ارتباط با کاربرد مواد معدنی در دام، طیور و آبزیان، کشاورزی و محیط زیست

آخرین اخبار
  برگزاری همایش گروه ویوان با همکاری اتحادیه کارخانجات خوراک دام وطیور خراسان رضوی
با همکاری گروه ویوان و اتحادیه کارخانجات خوراک دام وطیور استان خراسان رضوی، همایشی یا حضور جناب آقای دکتر قربانی استاد محترم داانشگاه صنعتی اصفهان و جناب آقای دکتر شاهی قایم مقام خانه صنعتگران ایران و عضو شورای برنامه ریزی بازار مرکز مطالعات گوانگ ژو، برگزار شد

  بازدید سازمان دامپزشکی از خطوط تولید گروه ویوان
کارشناسان محترم سازمان دامپزشکی از خطوط تولید محصولات گروه ویوان بازدید نمودند.

  انتخاب غرفه شرکت زرین خاک قاین به عنوان غرفه برتر در زمینه تخصصی
شرکت زرین خاک قاین به عوان غرفه دار برتر در زمینه تخصصی و هم چنین غرفه دار برتر در زمینه غرفه آرایی در دوازدهمین نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته مشهد انتخاب شد.

مقالات
  اهمیت استفاده از زرین بایندر در تغذیه طیور
زرین‌بایندر به عنوان اولین توکسین بایندر و پلت بایندر معدنی در ایران، و دارای پشتوانه ی علمی گسترده تا کنون در چندین پایان نامه و طرح تحقیقاتی از لحاظ خاصیت توکسین بایندری مورد ارزیابی قرار گرفته و نسبت به جذب آفلاتوکسین ها بسیار اختصاصی عمل می کند، به طوری که تا کنون هیچ یک از موادی نظیر زغال اکتیو، دیواره ی مخمر، ترکیبات گیاهی و .... نتوانسته اند در جذب آفلاتوکسین ها با آن رقابت کنند.

  اهمیت استفاده از زرین بایندر در طرح های پرواربندی
امروزه بخش قابل توجهی از نیاز کشور به گوشت قرمز از طرح‌های پرواربندی فشرده تأمین می‌شود. یکی از مواد متراکم در تغذیه‌ی دام‌های پرواری منابع پروتئینی می‌باشد که استفاده‌ی بهینه از پروتئین خام و مخصوصاً NPN (نیتروژن غیر پروتئینی) می‌تواند هم از نظر اقتصادی و هم از نظر عملکرد دام حائز اهمیّت باشد.

  آلاینده ها و سموم موجود در خوراک حیوانات (بخش دوم)
خوراک حیوانات و علوفه های مورد استفاده در سراسر جهان، محتوی رنج وسیعی از مواد آلاینده و مواد سمی هستند که این مواد می توانند منشأ طبیعی داشته و یا حاصل فعالیت های بشری باشند.

  آلاینده ها و سموم موجود در خوراک حیوانات (بخش اول)
خوراک حیوانات و علوفه های مورد استفاده در سراسر جهان، محتوی رنج وسیعی از مواد آلاینده و مواد سمی هستند که این مواد می توانند منشأ طبیعی داشته و یا حاصل فعالیت های بشری باشند.

  فواید کاربرد بنتونیت فرآوری شده ی حرارتی ((زرین بایندر)) در تغذیه آبزیان
با توجه به آنچه در رابطه با استفاده از بنتونیت در جیره ی آبزیان به ویژه قزل آلا گذشت، کاربرد این ماده در جیره ها هم از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است و هم از لحاظ کمک به سلامت عمومی جامعه و تأمین غذای سالم، اما در انتخاب بنتونیت مورد استفاده حتماً باید به نکاتی چند توجه نمود تا نتیجه ی مطلوب حاصل گردد.

  دریافت مقاله مربوط به تاثیر زرین بایندر بر عملکرد جوجه های گوشتی-زبان انگلیسی
دریافت مقاله مربوط به تاثیر زرین بایندر بر عملکرد جوجه های گوشتی-زبان انگلیسی

  پرورش اسب
نکات مهم در نگهداری و پرورش اسب ها

  آلومینوسیلیکات ها
آلومینوسیلیکات ها و بنتونیت

  مواد ضد تغذیه ای و مایکوتوکسین ها
مواد ضد تغذیه ای موجود در مواد خوراکی و مایکوتوکسین ها(سموم قارچی)

  اثرات تغذیه ای سموم ارگانوفسفره (فوزالون و دیازینون) در دام
تأثیر آفت‌کشهای ارگانوفسفره در مواد خوراکی، بر اکوسیستم شکمبه، عملکرد و متابولیت‌های خونی نشخوارکنندگان و میزان انتقال آن در فرآورده‌های دامی با و یا بدون زریّن‌بایندر(بنتونیت سدیمی با فرآوری خاص حرارتی)

لینک ها

 
گستره ی کاربرد محصولات
           
 
خوراک دام
  خوراک طیور   خوراک آبزیان   تولید کود کشاورزی   ایزوگام   حفاری   ارت


صفحه اصلی   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   اخبـــار   |   گالری تصاویر

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت زرین خاک قاین می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال