حساب کاربری | عضویت
امروز: ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر


تاریخچه
گروه ویوان در سال 1385 با هدف تولید فرآورده های معدنی و افزودنیهای خوراک دام وطیور با استفاده از 2 خط تولید مجهز به عنوان اولین تولید کننده ی بنتونیت فرآوری شده ویژه خوراک دام، طیور و آبزیان پا به عرصه تولید گذاشت.و اکنون همزمان با دهمین سال تاسیس شرکت و پس از یک دهه تلاش صادقانه و خوشنامی در صنعت دام و طیور کشور و در مسیر تکامل و ورود به بازارهای بین المللی در راستای توسعه محصولات فعالیت های این شرکت در صنعت دام و طیور و چشم انداز این شرکت که " تبدیل شدن به اولین و بزرگترین تولید کننده افزودنیهای خوراک دام و طیور در خاورمیانه می باشد نام خود را از "زرین خاک قاین" به "ویوان" تغییر داده است.
هدف ازاین نامگذاری پیروی از سیاست همیشگی این شرکت که همانان پیشرو بودن و تولید محصولاتی که در نوع خود اولین و بهترین هستند می باشد.انتخاب به عنوان کارآفرین برتر سال 94 از سوی وزارت کار نمونه ای از موفقیت های این شرکت به شمار می رود.
گروه ویوان از ابتدا همکاری مستمری با دانشگاه ها و مراکز علمی کشور داشته است و تا کنون بیش از 21 طرح پژوهشی و پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری درباره خواص و عملکرد محصولات خود در صنعت دام و طیور کشور به انجام رسانیده است. محصولات این شرکت علاوه بر استفاده در بیش از 450 کارخانه خوراک دام وطیور و بیش از 250 دامداری بزرگ کشور، به کشورهای اروپایی و حوزه خاورمیانه نیز صادر شده است.
از جمله این محصولات: اولین بنتونیت فرآوری شده حرارتی ویژه خوراک دام وطیور در ایران با نام تجاری بنتوفید
اولین توکسین بایندر و پلت بایندر معدنی در ایران با نام تجاری زرین بایندر
اولین توکسین بایندر چندجزیی وسیع الطیف در ایران با نام تجاری مگنوتوکس
و خالص ترین نوع اکسید منیزیم با نام تجاری مگنوفید
می باشند.
این شرکت به عنوان یک شرکت پیشرو در این صنعت برای اولین بار موفق به دریافت استاندارد تولید بنتونیت فرآوری شده ویژه خوراک دام طیور در ایران از سازمان ملی استاندارد و دریافت پروانه ساخت از سازمان دامپزشکی شده است.

آخرین اخبار
  برگزاری همایش فعالان صنعت دام و طیورشمال کشور در بابلسر
گروه ویوان سمینار ویژه فعالان صنعت دام وطیور شمال کشور در بابلسر برگزار نمود. در این گردهمایی جناب آقای دکتر حسینی عضو هیات علمی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و جناب آقای دکتر مختاری عضو هیات علمی دانشگاه و رایزن همکاریهای علمی و آموزشی به ایراد سخنرانی پرداختند.

  مصاحبه مدیرعامل گروه ویوان با رادیو اقتصاد
مهندس احسان میرزاده ساعت 9 صبح روز جمعه 17شهریور 1396 با رادیو اقتصاد گفتگو خواهند نمود.

  حضور گروه ویوان در نمایشگاه بین المللی استان اصفهان
گروه ویوان در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی دام، طیور و آبزیان اصفهان میزبان فعالان صنعت دامپروری و مرغداری از سراسر کشور بود.

مقالات
  اهمیت استفاده از زرین بایندر در تغذیه طیور
زرین‌بایندر به عنوان اولین توکسین بایندر و پلت بایندر معدنی در ایران، و دارای پشتوانه ی علمی گسترده تا کنون در چندین پایان نامه و طرح تحقیقاتی از لحاظ خاصیت توکسین بایندری مورد ارزیابی قرار گرفته و نسبت به جذب آفلاتوکسین ها بسیار اختصاصی عمل می کند، به طوری که تا کنون هیچ یک از موادی نظیر زغال اکتیو، دیواره ی مخمر، ترکیبات گیاهی و .... نتوانسته اند در جذب آفلاتوکسین ها با آن رقابت کنند.

  اهمیت استفاده از زرین بایندر در طرح های پرواربندی
امروزه بخش قابل توجهی از نیاز کشور به گوشت قرمز از طرح‌های پرواربندی فشرده تأمین می‌شود. یکی از مواد متراکم در تغذیه‌ی دام‌های پرواری منابع پروتئینی می‌باشد که استفاده‌ی بهینه از پروتئین خام و مخصوصاً NPN (نیتروژن غیر پروتئینی) می‌تواند هم از نظر اقتصادی و هم از نظر عملکرد دام حائز اهمیّت باشد.

  آلاینده ها و سموم موجود در خوراک حیوانات (بخش دوم)
خوراک حیوانات و علوفه های مورد استفاده در سراسر جهان، محتوی رنج وسیعی از مواد آلاینده و مواد سمی هستند که این مواد می توانند منشأ طبیعی داشته و یا حاصل فعالیت های بشری باشند.

  آلاینده ها و سموم موجود در خوراک حیوانات (بخش اول)
خوراک حیوانات و علوفه های مورد استفاده در سراسر جهان، محتوی رنج وسیعی از مواد آلاینده و مواد سمی هستند که این مواد می توانند منشأ طبیعی داشته و یا حاصل فعالیت های بشری باشند.

  فواید کاربرد بنتونیت فرآوری شده ی حرارتی ((زرین بایندر)) در تغذیه آبزیان
با توجه به آنچه در رابطه با استفاده از بنتونیت در جیره ی آبزیان به ویژه قزل آلا گذشت، کاربرد این ماده در جیره ها هم از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است و هم از لحاظ کمک به سلامت عمومی جامعه و تأمین غذای سالم، اما در انتخاب بنتونیت مورد استفاده حتماً باید به نکاتی چند توجه نمود تا نتیجه ی مطلوب حاصل گردد.

  دریافت مقاله مربوط به تاثیر زرین بایندر بر عملکرد جوجه های گوشتی-زبان انگلیسی
دریافت مقاله مربوط به تاثیر زرین بایندر بر عملکرد جوجه های گوشتی-زبان انگلیسی

  پرورش اسب
نکات مهم در نگهداری و پرورش اسب ها

  آلومینوسیلیکات ها
آلومینوسیلیکات ها و بنتونیت

  مواد ضد تغذیه ای و مایکوتوکسین ها
مواد ضد تغذیه ای موجود در مواد خوراکی و مایکوتوکسین ها(سموم قارچی)

  اثرات تغذیه ای سموم ارگانوفسفره (فوزالون و دیازینون) در دام
تأثیر آفت‌کشهای ارگانوفسفره در مواد خوراکی، بر اکوسیستم شکمبه، عملکرد و متابولیت‌های خونی نشخوارکنندگان و میزان انتقال آن در فرآورده‌های دامی با و یا بدون زریّن‌بایندر(بنتونیت سدیمی با فرآوری خاص حرارتی)

لینک ها

 
گستره ی کاربرد محصولات
           
 
خوراک دام
  خوراک طیور   خوراک آبزیان   تولید کود کشاورزی   ایزوگام   حفاری   ارت


صفحه اصلی   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   اخبـــار   |   گالری تصاویر

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت زرین خاک قاین می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال